čas serveru: 12:25:32

Josef Čapek

Název: Lítej, míčku

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934-35, stav původní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4958