čas serveru: 14:17:30

Josef Čapek

Název: Na ledě

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4960