čas serveru: 12:25:56

Rumen Sazdov

Název: Večerní básnění

( signováno vlevo uprostřed, rámováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 20 x 30 cm
- přiložen certifikát
- dílo získáno přímo od autora
Každé autorské dílo od ak. ma. Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4965

5 000 Kč 23.01.2023 14:55:21