čas serveru: 06:18:50

J. Anděl

Název: Žermanická přehrada

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 1959, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4980