Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5009
5 500 Kč | 01.03.2023 21:19:00 | |
5 000 Kč | 27.02.2023 11:03:15 |