čas serveru: 06:34:34

Název: Praha ( Houslový lub II. )

Olej / dřevo
( signováno na zadní straně, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 37 x 21 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5014