čas serveru: 07:09:17

Název: Praha ( Houslový lub I. )

Olej / dřevo
( signováno na zadní straně, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 43 x 24 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5015