čas serveru: 04:42:17

Josef Čapek

Název: Naposledy s drakem

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5029