čas serveru: 17:44:31

František Motyčka

Název: U Kameniček

Lavírovaná kresba perem
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5049

100 Kč 01.03.2023 19:51:26