čas serveru: 12:16:41

Karel Demel

Název: Pianista

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 91, kvalitní mosazný rám, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5055