čas serveru: 03:11:31

Heinz Kassung

Název: Koblenz

Linoryt
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Heinz Kassung
- nositel kulturní ceny města Koblenz
- Sdružení výtvarných umělců na středním Rýnu
- Pět desetiletí umělecké tvorby Heinze Kassunga můžete zažít ve třech patrech Domu umělců Metternich. Harlekýn spojený s klauny a hudebníky, zátiší s rybami, humry a ovocem a nakonec akt; tato tři témata provázela Kassungovu cestu od reprezentačního umění k abstrakci

Rozměr: 17 x 57 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5064

200 Kč 02.03.2023 11:54:48
100 Kč 27.02.2023 17:26:07