Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1923, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 76 x 65 cm
Aktuální cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
1 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:11:00 )
Id aukce: 7362
Účastníci: 11
Příhozy: 27
Přihodit
|
Popis
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 24 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Končící:
0 dnů
0 hodin
2 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:12:00 )
Id aukce: 7423
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )
obraz přímo od autora
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
3 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:13:00 )
Id aukce: 7355
Účastníci: 10
Příhozy: 38
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
4 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:14:00 )
Id aukce: 7346
Účastníci: 5
Příhozy: 13
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
6 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:16:00 )
Id aukce: 7350
Účastníci: 14
Příhozy: 51
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 40 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
8 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:18:00 )
Id aukce: 7416
Účastníci: 3
Příhozy: 4
Přihodit
|
Popis
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )
Rozměr: 12 x 15,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Končící:
0 dnů
0 hodin
10 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:20:00 )
Id aukce: 7406
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
- certifikát originálu ilustrace
potvrzení: Spolek přátel Kamila Lhotáka
evidenční číslo: 1968-IL-o1 ( kniha: Letadlo se skokany )
rozměr ve výřezu: 9 x 15,3 cm
výstavy:
Topičův salon 18.9. - 5.10. 2025
Kamil Lhoták - Knižní malby a kresby 1963 - 68
Rozměr: 9 x 15,3 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
12 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:22:00 )
Id aukce: 7404
Účastníci: 7
Příhozy: 38
Přihodit
|
Popis
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 53 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
14 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:24:00 )
Id aukce: 7347
Účastníci: 9
Příhozy: 21
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
16 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:26:00 )
Id aukce: 7417
Účastníci: 4
Příhozy: 5
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
18 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:28:00 )
Id aukce: 7418
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Přihodit
|
Popis
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
20 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:30:00 )
Id aukce: 7373
Účastníci: 8
Příhozy: 24
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Končící:
0 dnů
0 hodin
22 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:32:00 )
Id aukce: 7424
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
24 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )
Id aukce: 7427
Účastníci: 3
Příhozy: 3
Přihodit
|
Popis
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Končící:
0 dnů
0 hodin
26 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:36:00 )
Id aukce: 7426
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Přihodit
|
Popis
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
28 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )
Id aukce: 7428
Účastníci: 3
Příhozy: 3
Přihodit
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 70 x 99 cm
Aktuální cena: 410 000 Kč
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Draží se
Končící:
0 dnů
0 hodin
30 minut
11 vteřin
( 22.01.2026 22:40:00 )
Id aukce: 7360
Účastníci: 15
Příhozy: 37
Přihodit
|