Patinovaný bronz
( signováno na koňské oháňce, stav slušný )
výška 43 cm
Z kolekce Clot Collection, kterou Salvador Felip Jacint Dalí vytvořil v 70. letech 20. století.
Pozdější odlitek
Rozměr: výška 43 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Id aukce: 5088
18 000 Kč | 12.04.2023 16:21:39 |