čas serveru: 05:38:57

Banksy

Název: Death

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 1/60

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5099

4 000 Kč 12.04.2023 10:14:05