čas serveru: 07:46:36

Jaroslav Král

Název: Česání ovoce

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 60 x 46 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5103

5 000 Kč 12.04.2023 10:14:32