( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 32 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 32 x 24 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5104