čas serveru: 11:18:51

Název: Velká starožitná čínská váza

Čínský porcelán s prvky satsuma
( neznačeno, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 68 cm, průměr hrdla 19 cm
druhá polovina 20. století

Rozměr: výška 68 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Id aukce: 5120

2 800 Kč 07.04.2023 15:58:44