čas serveru: 12:20:03

Rumen Sazdov

Název: Bohemian rapsody

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 15, stav perfektní )
- přiložen certifikát
- dílo získáno přímo od autora
Každé autorské dílo od ak. ma. Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 52 x 40 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Id aukce: 5128