Fotografie
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 21 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5138