čas serveru: 01:56:12

Václav Chochola

Název: Salvador Dalí

Fotografie
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5138