čas serveru: 15:52:49

Název: Stařec

Uhel
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 56 x 47 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5143