čas serveru: 17:35:36

Petr Jaroš

Název: Jaro v sadu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, na rubu uvedeno Prag 1917, inv. no. 148/092, stav slušný )
malíř krajinář, žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídni, poté studoval v Mnichově a Drážďanech.

Rozměr: 72 x 96 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 5146