čas serveru: 01:49:39

Název: Znamení Býk

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5158