čas serveru: 20:34:24

Název: Nejsem obraz ! Jsem zrcadlo !

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 36 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5159