čas serveru: 19:17:52

Název: Cestou z polí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5204