čas serveru: 16:22:38

Název: Středohoří

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 64 x 82 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5215