čas serveru: 08:20:50

R. Raputa

Název: Pohled do budoucnosti

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 140 x 150 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5216