čas serveru: 00:43:11

V. Zikmund

Název: Pobřeží

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 28,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5217