čas serveru: 04:12:47

G. Vašíček

Název: Jihlávka u Helenína

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5219

500 Kč 27.04.2023 14:23:29