čas serveru: 17:47:52

Pavel Müller

Název: Abstraktní motiv

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 5225