čas serveru: 22:23:51

Jan Hála

Název: Polní práce

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 32 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5238