čas serveru: 00:35:50

Maxmilián Pirner

( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 24 x 15 cm

Rozměr: 24 x 15 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5239