Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 11 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5241
600 Kč | 11.05.2023 21:17:49 | Přehozeno limitem |
500 Kč | 06.05.2023 17:51:41 |