čas serveru: 16:32:33

Jan Hála

Název: Věnování

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 11 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5241

600 Kč 11.05.2023 21:17:49 Přehozeno limitem
500 Kč 06.05.2023 17:51:41