čas serveru: 07:05:27

Název: Černá kočka bílý kocour

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5248