čas serveru: 01:09:36

Název: Vesmírný úchyl 2

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5249