čas serveru: 01:45:57

Název: Staronová synagoga a Židovská radnice

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5250