čas serveru: 15:13:39

Jan Bedřich Minařík

Název: U zámecké brány

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
kolem roku 1895

Rozměr: 71 x 81 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5268