Stránka obnovena.
čas serveru: 11:19:03

Václav Rabas

Název: U řeky

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
kolem roku 1918

Rozměr: 40 x 71 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5271

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
4 500 Kč 22.06.2023 15:55:22