Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5276