čas serveru: 11:50:52

Otakar Hudeček

Název: Krajina u Velkého Týnce ( Olomouc )

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 61, stav slušný )

Rozměr: 47 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5289

800 Kč 24.05.2023 06:49:45