čas serveru: 06:43:45

František Antonín Jelínek

Název: Dívka se zrcátkem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 46 x 39 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5313