čas serveru: 20:40:36

J. Lízler

Název: Pohled na vesnici

( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5318

200 Kč 21.06.2023 19:57:23
100 Kč 21.06.2023 14:17:18