čas serveru: 04:31:11

Josef Brož

Název: Jaro

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 76, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5322