čas serveru: 04:22:45

Jan Kodet

Bronz
( signováno Jan Kodet, datováno 44, stav slušný )
výška: 13 cm, šířka: 41 cm, hloubka: 13,5 cm

Rozměr: výška: 13 cm, šířka: 41 cm, hloubka: 13,5 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 5325

Příhozy: 41