čas serveru: 17:14:53

Název: V přístavu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5334