čas serveru: 19:01:01

Josef Konečný

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 54, kvalitní rám - plátkové zlato, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5339