čas serveru: 04:22:46

Zdeňka Burghauserová

Název: Libáň u Chrudimi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5349