čas serveru: 11:31:29

E. Vidovič

Název: Molo

Akvarel / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 54 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5354