čas serveru: 13:35:38

Čeněk Choděra

Název: Při mlácení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav perfektní )
na zadní straně přípis - autorské razítko

Rozměr: 21 x 32 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 536